Aktuality

Milí rodiče, tato adresa již neplatí. Na adrese skola-visky.cz naleznete provizorní webové stránky naší školy. Děkujeme za pochopení.

V pátek 13. října jsme měli "Podzimní slavnost", na kterou se vždycky ve škole chystáme – někdo vyrábí draka, někdo výrobek do tvořivé soutěže. Já jsem stavěla s Anetkou a Eliškou do krabice "Medvědí doupě", byli tam tři medvědi (máma, táta a dítě), měli tam strom, spaní na mechu a stálo tam sedátko z dřevěného kolečka a výzdoba z kaštanů. Ale soutěž vyhrály šiškové lištičky z první třídy. Drakiádu vyhráli Ája, Maxova rodina a Matyáš. Kdo chtěl, mohl poznávat zeleninu a ovoce, poskládat si malého dráčka z papíru, vyzkoušet si lušticí cestu k jablečnému receptu nebo omotání do listí – podzimní sochu s výzdobou. Měli jsme moc dobré buchty a zákusky od rodičů a čaj od paní kuchařky.

Sofie V., Nela K. 3. a 4. ročník ZŠ